Střešní světlíky

Střešní světlíky dodáváme jako pásový obloukový světlík s polykarbonátovou výplní typu FIRELIGHT a bodový světlík FIREFIX, které jsou certifikovány dle EN 14963. Mimo těchto standardních světlíků, dodáváme také na míru navržené šedové světlíky jak se skleněnou výplní, tak s výplní polykarbonátem.

 

Světlíky FIREPAS a FIREBOD jsou odvozenýmy výrobky ve variantách s otvíravou částí jak pro denní větrání, tak pro odvod kouře a tepla (RWA). Způsoby větrání lze i kombinovat a mít jednu klapku jak pro denní větrání tak pro odvod kouře a tepla RWA. Pro ovládání otvírání světlíku lze použít jak elektrické tak pneumatické písty.

 

Novinkou pro rok 2019 ČELOVÁ KLAPKA, kterou lze instalovat do pásových obloukových světlíků FIRELIGHT nebo FIREPAS.

 

U šedových světlíků nabízíme opět možnost doplnění o klapku pro odvod kouře a tepla nebo denní větrání, případně jejich kombinaci a to jak do prosvětlené části, tak do části zateplené sendvičovým panelem, kde nabízíme certifikovaný výrobek FIREBOD THERM.

 

Světlíky vyrábíme na klíč dle požadavků investora a projektanta včetně zateplených ocelových podsad s přerušeným i bez přerušeného tepelného mostu (pro vytápěné, temperované nebo nevytápěné prostory).

 

S výrobou střešních světlíků máme 15-ti letou zkušenost. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis.

 

PÁSOVÉ OBLOUKOVÉ SVĚTLÍKY

 

FIRELIGHT

 

GONVAUTO Žatec

 

 • Pevný pásový světlík FIRELIGHT je vhodný pro prosvětlení zejména logistických a průmyslových hal, kde není potřeba větrat
 • Světlík se skládá z podsady, zasklení a hliníkové kostry
 • Světlík lze provádět jako nekonečný takřka o libovolné šířce.
 • Límce a kostry se zasklením jsou dopravovány odděleně. Montáž probíhá ze střešního pláště v součinnosti s jeho dodavatelem. Hydroizolace je podsunuta pod zasklení, čímž je eliminována možnost zátoku
 • Světlíky jsou testovány, aby zabránily propadnutí osob

Katalogový list ke stažení ve formátu PDF: FIRELIGHT

 

FIREPAS

 

CTP Nový Jičín

 

 • Klapka ZOKT a denního větrání pro pásový světlík FIRELIGHT
 • Klapka FIREPAS řeší přirozený odvod kouře a tepla (RWA), lze zkombinovat s funkcí denního větrání (AIR)
 • Klapka se osazuje do pevného pásového světlíku FIRELIGHT, případně ji lze uzpůsobit na jiné konstrukční systémy. Světlík lze doplnit o síť proti propadnutí osob FIRENET
 • Pro funkci odvodu kouře a tepla je klapka certifikovaná do světlosti 2 x 3 m
 • Rám klapky je vyroben z hliníkových profilů. V současnosti je ve vývoji profil s přerušeným tepelným mostem
 • Maximální aerodynamická plocha se odvíjí dle světlosti klapky a je pro každou klapku unikátní

Katalogový list ke stažení ve formátu PDF: FIREPAS

 

ČELOVÁ KLAPKA

Nový způsob větrání využívající tunelového efektu pro efektivní vyvyedení teplehého vzduchu z objektu. Lze ovládat jak pomocí elektromotoru tak prostřednitvím pneumatického pístu. Uzavření klapek v případě nepříznivých povětrnostních podmínek jako je silný vítr nebo dešť je řízeno centrální jednotkou a čidly. Přetažení polykarbonátu přes čelo a systém vnitřních okapnic brání zatečení zbytkové vody. Zároveň umožňuje větrání za mírně zhorěšených povětrnostních podmínek, kdy toto řešení není tolik citlivé na vítr a déšť jako klasická klapka.

Instalace je možná jak do nových tak současných pásových obloukových světlíků FIRELIGHT nebo FIREPAS nebo do světlíků jiných výrobců.

 

Katalogový list ke stažení ve formátu PDF: ČELOVÁ KLAPKA

1  2  3  4  5  6  7  
Zakázky realizované pod ochrannou známkou
CTP Bor

Pásový světlík FIREPAS na zakázce CTP Bor.

IMG_0058.jpg
GRAMMER Žatec

Pásový světlík FIREPAS na zakázce GRAMMER Žatec.

IMG_0038.jpg IMG_0035.jpg IMG_0055.jpg
CTP Blučina

Pásový světlík FIREPAS na zakázce CTP Blučina.

IMG_3452.jpg IMG_3451.jpg
Tvorba a provoz webu: ISSA CZECH s.r.o.
Firecon® - držitel ochranné známky, umožnil užívaní ochranné známky uvedeným společnostem na základě Licenční smlouvy k Ochranné známce pro předmět podnikání uvedených společností.